Medarbejdere i Herlev

Herunder kan du finde alle vores medarbejdere tilknyttet vores kontor i Herlev, nær København.

Lars Roslyng


Mail:Lars.roslyng@visma.com

Kristian Frederiksen


Kristian Frederiksen

Mail: kristian.frederiksen@visma.com

Jacob Priess Christoffersen

Mail: Jacob.Priess.Christoffersen@visma.com

Anders Petersen

Anders Petersen

Mail: Anders.Petersen@visma.com

Marta Janiszta

Marta Janiszta

Mail: marta.janiszta@visma.com

Stian Jensen

Stian Jensen

Mail: Stian.Jensen@visma.com

Morten Madsen

Morten Madsen

Mail: Morten.Madsen@visma.com

Kasper Rasmussen

Kasper Rasmussen

Mail: Kasper.Rasmussen@visma.com

Jaspar Olesen

Jaspar Olesen

Mail: Jaspar.Olesen@visma.com

Martin Hansen


Martin Knudsen

Stefan Buch Henriksen

Mail: Stefan.Buch.henriksen@visma.com

Herlevkontoret

Telefon: 32 96 80 37

Mail: mikromail@visma.com

Herlev
Lyskær 3 CD
2730 Herlev

Om Visma

Vi brænder for, at små virksomheder bliver gode forretninger. Derfor sætter vi alle sejl til, for at styre og effektivisere din virksomheds økonomi. Vi hjælper med alle opgaver inden for regnskab og løn.

Brug af cookies

Kontakt os

Vi har kontorer i Herlev, Slagelse, Odense og Kolding

Tlf: +45 32 96 80 37 

mikromail@visma.com

Se alle vores lokationer