Ledelsen i Visma Employee Management A/S

June Mejlgaard Jensen, administrerende direktør

June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

Telefon:
+45 40 11 02 96

E-mail: 
june.mejlgaard.jensen@visma.com

Jesper Balsby, økonomidirektør

Jesper Balsby, Forretningsudvikling Direktør

Telefon:
+ 45 30 51 44 20

E-mail:
jesper.balsby@visma.com

Lars Eberhardt, senior manager, salg & marketing

Lars Eberhardt. Senior manager, Salg & marketing

Telefon:
+ 45 20 14 83 11

E-mail:
lars.eberhardt@visma.com

Charlotte M. Petersen, senior manager, løn til private virksomheder

Charlotte M. Petersen, Senior manager, Løn til private virksomheder

Telefon:
+ 45 21 61 91 08

E-mail:
charlotte.m.petersen@visma.com

Kenney Søby, senior manager, Løn IT

Kenney Søby, Senior manager, Offentlig løn og Løn IT

Telefon:
+ 24 40 43 54

E-mail:
kenney.soby@visma.com

Dorte Frigast, senior manager, løn til det offentlige

Dorte Frigast, Senior manager

Telefon:
+ 45 24 86 81 47

E-mail:
dorte.frigast@visma.com

Jørgen Bærentzen, Senior produkt manager

E-mail:
jorgen.barentzen@visma.com

Billede kommer snart

 

Billede kommer snart

Klaus Andresen, Manager Løn & HR Consulting

E-mail:
klaus.andresen@visma.com