Ledelsen i Visma Services Danmark A/S

June Mejlgaard Jensen, administrerende direktør

June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

Telefon:
+45 40 11 02 96

E-mail: 
june.mejlgaard.jensen@visma.com

Jesper Balsby, økonomidirektør

Jesper Balsby, Forretningsudvikling Direktør

Telefon:
+ 45 30 51 44 20

E-mail:
jesper.balsby@visma.com

Lars Eberhardt, senior manager, salg & marketing

Lars Eberhardt. Senior manager, Salg & marketing

Telefon:
+ 45 20 14 83 11

E-mail:
lars.eberhardt@visma.com

Tonni Nielsen, senior manager, regnskab til SME-virksomheder

Tonni Nielsen, Senior manager, regnskab til SME-virksomheder

Telefon:
+ 45 21 61 91 28

E-mail:
tonni.nielsen@visma.com

Helene Schleicher, senior manager, Onsite

Helene Schleicher, Senior manager, Økonomi-IT & Onsite

Telefon:
+45 24 86 81 39

E-mail:
helene.schleicher@visma.com 

Per Lydholm, senior manager, regnskab til større virksomheder

Per Lydholm, Senior manager, regnskab til større virksomheder

Telefon:
24 86 81 23

E-mail:
per.lydholm@visma.com